On The Wire - Nicky Hayden na linii MSFOTO.PL

Opublikował krystian, 21 wrz 2016

Zapraszam na cykl, w którym zobaczycie m.in ; zawodników oraz ich zmagania na torach wyścigowych od strony pracy fotografa. 

Na wstępie mojego wpisu, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym moją stronę. Gdybym nie miał komu pokazywać swojej pracy i dzielić się zdjęciami z zawodnikami, publikatorami, no i oczywiście z wami, to cóż znaczyłaby ta przygoda ?

 

Przyszedł zatem czas,  aby oficjalnie odpalić mój autorski cykl relacji motocyklowych pod nazwą "ON THE WIRE" with Krystian Polak.

W tłumaczeniu na język polski, w/w tekst oznacza, że "Coś jest na linii" w tym wypadku "Ze Mną". To przenośnia patrzenia na świat wyścigów moimi oczami. Wybaczcie angielskie nazewnictwo, ale i tak piszę w języku polskim. Chodzi mi o frazy wyszukiwania w internecie, które będą miały swoje miejsce.

Do sedna zatem!

Dziś zapraszam was na pierwszą odsłonę z mistrzem świata motogp z 2006 roku, a obecnie jedenym z najlepszych zawodników w stawce WSBK.

Gorący News na profilu zawodnika z numerem 69 jest taki, że Kentucky Kid zastąpi kontuzjowanego Jack'a Miller'a podczas najbliższej rundy MOTOGP w Hiszpańskiej Aragoni. To będzie nielada gratka dla jego fanów.

Zobaczcie zatem jak przed moim obiektywem podczas ostatniej rudny WSBK na niemieckim torze Lausitzring prezentował się Nicky Hayden.

Factory Honda Team / Honda CBR 1000RR SP.

Jeżeli podobał się tobie ten wpis ?, czuj się wolny(a) i udostępnij go u siebie lub podrzuć dalej.

Pozdrawiam

-K

 

©2016 by Krystian Polak / MSFOTO.PL – All Rights Reserved
Moto sports photography