"Q1" z Pit Bike 51 Zielona Góra - Treningi Motocyklowe na Torze Wyścigowym

Inne klasy

Pomysłodawcą Projektu "Q1" z Pitbike 51 jest Oficjalny Sklep Motocyklowy Pit Bike 51 mieszczący się w Zielonej Górze przy ulicy Wrocławskiej 63C/1 oraz profil Makro Team Zielona Góra i MSFOTO.PL.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie sportu motocyklowego oraz szlifowanie sportowej techniki jazdy na Torze Wyścigowym WallraV Race Center, który mieści się w Starym Kisielinie koło Zielonej Góry.

Dla Kogo są treningi „Q1” ?

Q1 z Pit Bike 51Zielona Góra.jpg

Dla wszystkich użytkowników Pit Bike oraz posiadaczy Motocykli Drogowych pragnących pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności i to niezależnie od stopnia zaawansowania. Nastawiamy się przede wszystkim na systematyczny rozwój.

Q1” nie jest formą szkolenia a czystą analizą i wymianą informacji pomiędzy uczestnikami wspólnych treningów. Jeśli dopiero zaczynasz to pomożemy tobie wgryźć się w asfalt a jeśli już miałeś okazję jeździć po torze i z sukcesem trzesz kolanem, łokciem wchodząc przy tym slajdem w zakręt, to podziel się swoją wiedzą z innymi. 

W jakim wieku trzeba być, aby móc z nami trenować i jakie warunki spełnić, aby wjechać na tor wyścigowy ?

Zaczynamy od 3-4 roku życia pod opieką rodzica(opiekuna) a górny limit jest tylko pojęciem względnym.

Aby móc wjechać na tor potrzebny nam będzie motocykl, odzież ochronna, kask, rękawice oraz buty. Ponadto przy każdym wjeździe do padoku wykonywany jest pomiar głośności motocykla, który nie może być głośniejszy niż 100 DB. Następnie udajemy się do biura kierownika toru i podpisujemy regulamin. Płacimy tylko i wyłącznie za godziny przejeżdżone na torze wg. cennika WallraV Race Center, który znajdziecie tutaj -> http://www.wallravracecenter.com/?page_id=122.

Chcesz nauczyć się schodzić na kolano i poznawać limity przyczepności ?

Nauczymy cię, Pit Bike jest do tego świetną alternatywą. Wielu zawodników z światowej czołówki sportów motocyklowych jak chociażby z MotoGP, World Superbike i Speedway'a trenuje na podobnych lub tego typu motocyklach. Pit bajki dzięki swojej niedużej cenie i niskim koszcie eksploatacji są świetną alternatywą do uprawniania sportu motorowego.

Czy będzie można wypożyczyć podczas naszych treningów Pit Bike ?

Oczywiście, na miejscu będziemy mieli Motocykl Pit Bike w specyfikacji Mistrzostw Polski Stock 150, który będzie można wynająć na sesję lub dzień. Ponadto doradzimy tobie dobrać sprzęt oraz dostosować go odpowiednio pod twoje preferencje. W tym celu zapraszamy do sklepu przy ulicy Wrocławskiej 63c/1 w Zielonej Górze, aby poznać ofertę Pit Bike 51.

Zabierz ze sobą syna, córkę oraz znajomych aby rozpocząć wspólną przygodę na Torze Wyścigowym.

Jeśli chcesz być na bieżąco i trenować wspólnie z nami dołącz do oficjalnej grupy na fejsbuku "Q1" z Pit Bike 51 - Treningi Motocyklowe Na Torze | Facebook 

Prowadzący treningi Q1 z Pitbike 51 :

Q1 na MSFOTO Prowadzący.jpg

* Jakub Majchrzak - Szef firmy Pitbike 51. Instruktor i zawodnik motocrossu z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dziś spełnia się jako trener prowadząc szkolenia motocyklowe. Pomysłodawca obozów szkoleniowych pod nazwą "Gorilla Champions Pit Camp". Swoją wiedzę przekazuje z pasją a co za tym idzie, na jego treningi i zawody przyjeżdżają ludzie z całej Polski.

 

* Andrzej "Kostek" Kusiakiewicz - Współzałożyciel Makro Team Zielona Góra. W roku 2014 rozpoczął swoją przygodę z torem wyścigowym asfaltowym i do dziś nie może przestać. Z treningu na trening jest coraz szybszy. Pomysłodawca i współorganizator szkoleń motocyklowych na torze WallraV Race Center w roku 2014 - https://www.youtube.com/watch?v=D7U0pK98t9I

 

* Krystian Polak - związany z pasją motocyklową od 16 roku życia.  Redaktor Naczelny www.msfoto.pl Od roku 2016 akredytowany Fotograf MotoGP i World Superbike. W swojej karierze miał okazję pracować przy realizacji materiałów z takimi zawodnikami jak: Valentino Rossi, Marc Marquez, Jonathan Rea, Marco Melandri i wielu innych. Jako zapalony motocyklista wyciągnął wiele cennych informacji z padoku motocyklowych mistrzostw świata, którymi dziś chce się podzielić.

Oficjalne Video promujące Projekt znajdziecie tutaj - Start projektu "Q1" z Pit Bike 51, czyli wolne Treningi Motocyklowe na Torze WallraV Race Center. - YouTube

 

Najbliższy trening już 17 Września. Dołącz do wydarzenia i zacznij swoją przygodę ze sportem motorowym w Zielonej Górze - "Q1" z Pit Bike 51 | Facebook

Author picture

Krystian Polak

Fotograf, związany dosłownie kajdankami z pasją motocyklową. Niegdyś redaktor biznesu motocyklowego. Od roku 2016 akredytowany na Motocyklowe Mistrzostwa Świata WorldSBK i MOTOGP.